המלצות

צבי זף – עורך דין משפחה

״שמי עו"ד צבי זף ואני עורך דין לענייני משפחה וגירושין מזה 13 שנים. אני מקבל משון אביב אימון עסקי מאז שנת 2009.
אני חייב לציין שהאימון שאני מקבל משון הוא לא סדיר – לצערי אני נזכר לפנות אליו רק בזמנים שיש לי בעיות…
לפני שהתחלתי באימון המצב היה על הפנים; לאחר כל פגישת אימון אני מרגיש שהעסק שלי נולד מחדש.
מעבר להרגשה (שזה עניין של תחושה אישית סובייקטיבית), אני חייב לציין את ההשפעה שיש לאימון ברמה העסקית-כספית היא די מדהימה.
במילים אחרות אני מעריך שפגישת אימון עסקי ממוצעת מביאה אצלי לגידול של כ 30,000-50,000 אלף ש״ח בהכנסות שלי.
בנוסף האימון נותן לי רוגע, ביטחון והבנה מה אני צריך לעשות עכשיו כדי להתקדם לשלב הבא.
אני ממליץ בחום לשכור את שירותיו של שון.
למרות שהוא לא זול, בסופו של דבר זה מאד משתלם – גם (במיוחד) מבחינה כלכלית.
אשמח לעמוד לעזר ולענות על כל שאלה.״

בכבוד רב,
צבי זף,
צבי זף ושות' – משרד עורכי דין
www.zeff-law.co.il

שי שמש – סוכנות נדל"ן

"התחלתי בתהליך של ייעוץ שיווקי לפני כשנה, ההתלבטויות שהיו לי היו בעיקר בנוגע ליעילות, כלומר עד כמה ייעוץ שיווקי של אביב יועצים יכול יתרום לי באמת, והאם זה שווה לי מבחינה כלכלית. המצב לפני תחילת הייעוץ היה שהיו לי הכנסות X ואחרי תקופה יחסית מאד קצרה המצב ממש נהיה 2X. כלומר הכפלתי את ההכנסות שלי וזה אמיתי!!!

זה הפתיע אותי לטובה וההרגשה עכשיו היא שהשמים הם הגבול. אני מאד מאד מרוצה מהשרות של אביב יועצים, אני חושב שזה שרות ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות.

לגבי אנשים שמתלבטים, אני יכול להגיד שלי זה עשה פשוט טוב… לי זה הועיל ואני לא האמנתי שתוך תקופה קצרה אצליח להכפיל את ההכנסות – והיו הכנסות לא נמוכות!!! זה השתלם מאד מבחינה כלכלית. ההוצאה על ייעוץ שיווקי של אביב יועצים נראית כמו טיפה בים ביחס לשיפור בהכנסות."

שי שמש
סוכן נדל"ן, הרצליה

אלעד – סוכנויות ביטוח בע"מ

"לפני כחצי שנה ראיתי את הפרסום ששלחתם בנושא קבלת ייעוץ עסקי. למרות היותי ספקן לגבי יכולתם לעזור לעסק, עקב ניסיוני בעבר, התרשמתי כי הנכם חבורת מקצוענים. לשמחתי קיבלתי מכם את החבילה של ייעוץ עסקי והתוצאות עלו על כל הציפיות. מפגישה לפגישה נדהמתי לגלות שהעצות שקיבלתי עוזרות לי בניהול העסק, בניהול העובדים, ובהגדלת המכירות.
קיבלתי המון כלים פרקטים מכם שכבר נוסו במהלך החודשים האחרונים והביאו את החברה לגידול של 9% בהכנסות. בענף שלנו גידול כזה נחשב לגידול נהדר. וזו רק ההתחלה.
אני מאחל לכם הרבה הצלחה ושיתוף פעולה בעתיד."

אריאל מונין,
סמנכ״ל
אלעד סוכנויות לביטוח בע״מ
www.el-ad.co.il

שר אביזרי רכב בע״מ

"אנחנו יבואנים של אביזרים לרכב. התחלנו תהליך של ייעוץ ארגוני בשנת 2000 למשך חצי שנה. המצב לפני היה קטסטרופה: לא היו מכירות, היו התנגדויות מאד קשות בתוך הארגון להעלות את המכירות, העובדים שהיו שם לא התאימו לעסק. החלפנו את כוח האדם בחברה לאנשים יותר מתאימים בעזרתם האדיבה של אביב יועצים, אשר ליוו אותנו מהדברים הכי קטנים בעסק ועד לדברים הגדולים ביותר. העסק מאז רק ממשיך להתרומם. הוא לא נעצר, הוא ממשיך באותו כיוון שהתחלנו עם אותם כלים שקיבלנו תוך כדי התהליך של ייעוץ ארגוני. היועצים היו טובים. היו לנו הרבה סדנאות לעובדים, למוכרנים ולסוכנים. המוכרנים קבלו המון ידע וכלים להתמודד עם התנגדויות בשטח מול הלקוחות, ובאמת התוצאות היו מאד טובות של כל הייעוץ והסדנאות וההיקף הכולל של הדברים שעשינו.
אני מאד ממליץ, באמת בחום, על אביב יועצים כיועצים לארגון, בעיקר בגלל הכלים והפרקטיקה שהם נותנים תוך כדי ייעוץ ארגוני. זה לא משהו ערטילאי אלא משהו נקודתי שנותן בראש כמו שאומרים…"

אסף שטרנברג,
סמנכ״ל
שר אביזרי רכב בע״מ
www.sherltd.co.il

פורטל Dprice אתר אינטרנט להנחות והשוואת מחירים

"שמי גיא גוטמן ואני המנכ"ל והבעלים של אתר Dprice (אתר ההנחות והשוואת המחירים של ישראל). התחלתי לקבל ייעוץ שיווקי לפני כשנה. לפני תחילת הייעוץ המצב היה בסדר. בייעוץ התמקדנו במיצוב האתר, חזון, הגדרת מטרות, הגדרת משימות ותפקידים, אפשרויות להגדלת הכנסות ודרכי שיווק.
היום המצב מצויין: יש לאתר כיוון, יש מיקוד, המחזורים עלו בצורה משמעותית (פי 3-4)! היועץ מצויין, מבין עניין, חושב על פתרונות יצירתיים בעסק, עוזר ותומך. השירות בסדר גמור ואפילוו מצויין. המחיר סביר ביותר, מתאים למצב העסק, והתוצאות מצויינות ביחס לעלות וביחס לציפיות.
מתלבטים אני ממליץ לעשות ניסיון של 2-3 מפגשים של ייעוץ שיווקי ולראות אם זה עוזר. אם זה עוזר אז לא להסס ללכת על תהליך ארוך טווח, אחר ואימון עסקי הוא שירות שנותן תוצאותת לאורך זמן. אומנם רואים שיפור באופן די מידי, אך זה חשוב שלאורך זמן הייעוץ ימשיך, מאחר אפשרויות צמיחה וההתפתחות הן אין-סופיות. תהליך הייעוץ נועד כדי להאיר לך את אותן אפשרויות התפתחות ופריצה קדימה."

גיא גוטמן
בעלים ומנכ״ל
פורטל Dprice
www.dprice.co.il

אחזקל בע״מ – חברת ניקיון ואחזקה

"אנחנו עוסקים במתן שירותי ניקיון לעסקים, משרדים וחברות. קיימים כ-15 שנה ואני עובד עם אביב יועצים משהו כמו 4-5 שנים.  לפני שהתחלתי לקבל ייעוץ עסקי מחברת אביב יועצים, הייתה לי בעיה של חוסר ביטחון בגישה ללקוחות בכל הקטע של שיווק ומכירות ובניהול של העסק בכלל. כלומר, העסק התנהל אבל לא ידעתי בדיוק איך הוא התנהל. הוא התנהל מכוח האינרציה. אחרי שקיבלתי ייעוץ עסקי הבנתי איך באמת עסקים צריכים להתנהל, והתחלתי לנהל את העסק כמו שהודרכתי.
היום אני ממש קוצר את הפירות של ההשקעה שהשקעתי באביב יועצים ושהם השקיעו בי. השיחות או הפגישות עם הלקוחות שלי ממש זורמות. מבחינת עבודה אני עובד חצי מהזמןן שעבדתי בעבר, ומשיג את אותם תוצאות. אולי אפילו יותר!
היועצים היו מקצועיים ברמה גבוה, קונקרטיים, לא מורחים את העניינים, וההדרכות היו מרתקות. בסך הכל אני מחזיר את ההשקעה שהשקעתי אצל אביב יועצים בריבית דריבית. לכל מיי שמתלבט אני ממליץ בלב חם ללכת ולקבל ייעוץ עסקי באביב יועצים."

אליעזר סבג,
בעלים ומנכ״ל
אחזקל בע״מ
www.gb007.co.il

הלגה טיפולים אסתטיים רפואיים

״הגעתי אליכם בתקופה שהעסק שלי היה רדום. שום דבר מדהים לא קרה בו. הרגשתי צורך עז בשינוי ואז הופיעה פרסומת שלכם. האינטואיציה שלי הייתה טובה וסגרנו מידית על הייעוץ.
מאותו הרגע ואילך רק דברים טובים קרו לי.
העסק שלי עולה עולה עולה ועולה. עליה של 400%. זה פשוט מדהים: היחסים עם העובדים השתפרו וכייף מחודש קורה לי כל יום מחדש בעבודה: ההרגשה של לצאת להרפתקאהה ולהצליח.
להציב יעדים וממש לכבוש אותם ובקלילות.
אני בהלם ממה שהצלחנו לעשות בזמן כל כך קצר.
יש לציין לזכותכם את הסבלנות, האיכפתיות, יכולת ההקשבה, שלל הרעיונות והפתרונות לכל דבר שצץ בעסק. מסתבר שתמיד יש מה ללמוד.
אתם אנשים טובים ונפלאים. כן ירבו כמותכם״.

הלגה רקנטי
מנכ״ל ובעלים,
הלגה טיפולים אסתטיים רפואיים
www.helga.co.il

קבלן עבודות צבע וגבס

"החברה שלי עוסקת בעבודות צבע, כיום גם עבודות גבס, כאשר עיקר ההכנסות של החברה מגיעות מעבודות קבלניות. החברה עובדת מול כל הפרוייקטים הגדולים שקיימים היום. עם אביב יועצים התחלתי לעבוד בשנת 2002-2003. כשנה וחצי לאחר שנפתחה החברה שלי. בשלבים הראשונים של הקמת העסק, המצב היה שהיו לי בסביבות 15-20 עובדים עם היקף פעילות 150-200 אלף ש"ח בחודש כך שדי הינו לחוצים תזרימית ודי הינו לחוצים מבחינת ביצוע והכל היה בהתהוות ובלחץ.
החלטתי לקחת תקופת ייעוץ ארגוני של חצי שנה שגדלה לשנה ופניתי לאביב יועצים. בסוף התקופה הגענו למצב שהמחזור עמד בערך על 500-700 אלף ש"ח. היועץ משך אותנו קדימה,, היה איכפת לו מכל מה שקרה. הוא הציב לנו יעדים בסוף כל פגישה והיה חשוב לו לשמור על רמת השיווק ורמת הגבייה. הוא פשוט משך ודירבן וגרם לכל מה שקרה. אני ביצעתי, כאשר כל הפעילות הייתה תמיד בהנחיה ובגיבוי שלו.
המצב כרגע הוא טוב. אנחנו משתדלים להקפיד ולשמור על כל הנהלים והחוקים שלמדנו מאביב יועצים. בסך הכל זה השתלם כלכלית. ייעוץ עסקי היא הוצאה כלכלית לא קטנה לחברה אבל,, בדיעבד זאת הוצאה שהוכיחה את עצמה, וכל שקל שנתתי לא היה מיותר והיה במקום. גם היום אני חוזר על זה וממשיך לקבל ייעוץ ארגוני נוסף. בסך הכל יש לי המלצה טובה.
מי שלוקח את אביב יועצים צריך לדעת ששום דבר לא בא לבד כמתנה, צריך לעבוד קשה. אבל הוא עובד תחת תוכנית מסודרת וזה כבר לא לעבוד בפריילוף או בניוטרל אלא לעבוד בהילוךך גבוה, והכל אחר כך הופך לקל יותר וטוב יותר. אני מבסוט ואני ממליץ. "

גיל הררי,
בעלים ומנכ״ל

א.ד.מ ניהול ואחזקת מבנים בע״מ

"התחלתי לעבוד עם אביב יועצים לפני כשנה. המצב בחברה היה לא כל כך מסודר מבחינת ארגון הניהול, ובמשך הזמן עד היום המצב הולך ומשתפר כל הזמן. השירות של אביב יועצים הוא מעולה, היועץ נותן את כל התשובות לשאלות שאני מציג. המלצתי היא להתחיל בייעוץ במיידי ולהמשיך עם זה."

יואל רדושר,
מנכ״ל
א.ד.מ ניהול ואחזקת מבנים בע״מ
www.adm-ltd.biz

רו״ח שלמה אליהו

"ברצוני להודות לכם על ההכשרה שאותה אני מקבל מכם במסגרת תוכנית הדרכות והכשרה למנהלים ולבעלי עסקים.  עד היום סיימתי כמחצית מתקופת הלימודים וכבר חל שיפור ניכר ביכולות האישיות שלי דבר שסייע לי רבות ממעבר ממעמד של רואה חשבון שכיר למעמד של רואה חשבון עצמאי, ערך נוסף שקיבלתי מלימודיי ההכשרה היה כיצד להגדיל ולהשביח את עסקי בפרט ואת העסקים של לקוחותיי בכלל. האמת שבאופן אישי אני נהנה מאוד מכל הדרכה והדרכה, אשתי תמיד אומרת לי שאני חוזר מהלימודים עם חיוך רחב וקורן מאושר."

רו״ח שלמה אליהו

גלגפן קריית אונו – מקומון

"ברצוני להודות לך אישית ולחברת אביב יועצים על העשרת הידע למנהלי החברה ולאנשי המכירות, ודרך העברתו המעניינת והמיוחדת. בהחלט הרגשנו עליה במוטיבציה ושיפור בתוצאות."

אלדד גל,
מנהל עיתון גלגפן קריית אונו
www.gal-gefen.co.il

נגריית ״י. קרביץ תעשיות עץ״

״ברצוני להביע תודתי והערכתי לשירות האדיר אותו הענקת לחברתי. אין ספק שההתקשרות ביננו הביאה לשינוי דרמתי במצב החברה ובעצם להצלחה משקיעה, להערכתי עד למצב סגירה כמעט ודאית.
ניסיונכם ומיקודה של הבעיה כבר בתחילת דרכנו המשותפת ייצב מיידית את פעילותנו וההמשך הביא לנסיקת החברה לשחקים אותם לא הכרנו קודם לכן.
על כך הערכתי ותודות מעומק ליבי״.

גיורא כהן
מנכ״ל,
נגריית ״י. קרביץ תעשיות עץ״

הפקת דפוס – נרקיס גרף

״אני רוצה להודות לך על עזרתך ועל הפעולות שיזמת ודחפת לקידום העסק שלי.

קיבלתי ממך זווית ראיה שונה והרבה יותר מקיפה ומעשית לגבי איך לנהל את העסק, מה הדרישות שלי ממנו ולאן אני חותר.
הוכחת את עצמך במחזורים שגדלו, ועל כל זאת המון תודות״.

איתן נרקיס
נרקיס גרף

יגאל גבאי – סטודיו לעיצוב גרפי

״לאחר ניתוח העסק על ידי שון אביב ובחינת ההכנסות בשנה האחרונה נמצא שאני עומד במצב עסקי מסויים בצורה ברורה ומוגדרת.
לאחר יישום הפעולות הנדרשות על פי המצב שבו אני נמצא ומספר שינויים שביצעתי תוך מעקב וליווי על ידי שון, העלתי את גרף ההכנסות שלי ב-250% !!!
יש לציין כי העבודה עם שון דורשת משמעת עצמית והקפדה על מילוי הפעולות המומלצות לפי נוסחת הפעולה ששון מזהה.
תוך כדי עבודה עם שון התחלתי להבין דברים וגורמים שונים שבתקופה קודמת לא הייתי מודע אליהם ולאחר יישומם בעסק קבלתי תוצאות מוכחות״.

יגאל גבאי,
מעצב בולים מטבעות ומדליות
(יגאל גבאי בויקיפדיה)

ארוחית – אוכל מוכן לאירועים

״שמח אני לציין את עזרתו, דרך פעולתו וגישתו המקצועית של גיא כהן, היועץ העסקי של חברת ׳אביב יועצים׳.
בתקופת עבודתו עם חברת ׳אירוחית – אפי שף׳ הביא לשינוי תפיסות ניהוליות ושיווקיות בחברה, דבר שתרם לשיפור רווחיות החברה בצורה משמעותית.
חשוב לציין כי אישיותו הלבבית, גישתו ורמתו המקצועית הגבוהה תרמה רבות לעבודתנו המשותפת ואני בטוח שכל חברה עמה יעבוד תתברך בו.״

אפרים שיוביץ,
מנכ״ל ובעלים
ארוחית

שמרנו מקום להמלצה שלך !